Za socialismu vyšla v časopisu ABC pro děti a mládež zajímavá příloha, která nabádala děti k tomu, aby si sestrojili papírovou pyramidu, pod ní umístily na korkovou zátku žiletku, a ponechali ji několik dnů v naprosto suchém a čistém prostředí, kde se žiletka nemůže ničím sama otupit. Přesto se za pár dnů natolik otupila „sama od sebe“, že se s ní nedalo holit. Čím to bylo, když ostatní žiletky ze stejné výrobní šarže byly ostré, a byly umístěny na stejném místě v pokoji, jen ne pod pyramidou?
Můžeme si to vyložit tím, že problém je pod samotnou pyramidou. Nahrává to tomu, co mnozí myslitelé, mystici či vědci už dávno tuší nebo ví – energie se totiž blokuje v místech s ostrými úhly a zčásti i s pravými úhly, tímto chceme říci, že se budete cítit oslabení, unavení či dokonce malátní, a že můžete snáze onemocnět tam, kde jste v sevření ostrých úhlů různých staveb, a zvláště pak v malých prostorách. Pocit, že na vás všechno padá v malé těsné chodbě nebo v podzemí, není náhodný, s tím souvisí i klaustrofobie, a to vše nám naznačuje, že bychom si měli ponechat v bytovém prostoru co nejvíce místa, abychom nebyli oslabení okrádáním o energii z naší aury.
Proto je výhodné umístit vestavěnou skříň na míru z Prahy někam, kde se vyskytujeme jen sporadicky, takže je lepší dát ji nikoli do malé ložnice, ale do předsíně. Předsíň se sice zmenší, ale tam se nepohybujeme tak často, zatímco v ložnici spíme den co den osm hodin a potřebujeme se tu regenerovat a odpočívat, nikoli se nechat odebírat o energii.
Prozíraví lidé si dnes nechávají instalovat vestavěné skříně z Prahy do předsíní, pod schodiště, do vstupních hal http://www.nasdaq.com/symbol/hal/premarket a vestibulů, a ložnice si ponechávají volné takřka bez nábytku, vzdušné a příjemné pro každodenní odpočinek. V ložnici se navíc lidé milují, a čím více prostoru kolem sebe máme, tím také lépe vnímáme přirozenou krásu sexuality.