Pijete čaj?


Čajové milovníky bude tento článek bavit. Právě pro ně je totiž určený. Já osobně čaj miluji a asi bych ho mohla pít pořád. U mě je to už tradice. Přítel se mi směje, že čaje piju moc často, nicméně mně pití čaje pomáhá a myslím, že to prospívá i mému tělu. Vždycky si čaj vypiju, když mám chvilku času a dcera spí. Je to taková pohoda a relax. Při pití čaje vždycky dostanu nové nápady a lépe se mi pracuje. A taky čaje ráda střídám – jeden den piju ten a podruhé zase jiný. A věřte mi, nebo ne, je to super. Lepší než třeba kouřit cigarety.

Šalvějový čaj

Víte, jak funguje šalvějový čaj? Nejenže výborně chutná, voní, ale i skvěle účinkuje například na pálení žáhy. Každý čaj působí na jinou oblast, a to si hned vysvětlíme.

s

Když chcete zhubnout…

Věřili byste tomu, že čaje dokáží spalovat tuky? Ne teda všechny, ale zrovna třeba zelený čaj ano. Lidi ho pijí nejen díky jeho výborné chuti, ale taky samozřejmě jako „spalovač“. Jasně, že když vypijete šálek čaje, tak vám to nepomůže shodit deset kilo naráz, ale nějaké tuky to spálí, a to je přece důležité. V dnešní době se každé kilo dole hodí, a to hlavně pro ty, co chtějí zhubnout a nějakým způsobem se jim to nedaří.

Ovlivňuje pití čaje psychiku?

Možná bych i řekla, že ano. Já jsem třeba často neměla dobrou náladu a jakmile jsem začala pravidelně čaje pít, tak jsem naráz měla tolik dobré nálady, že bych ji mohla rozdávat…

s

Speciální vitamínové čaje

Existují i speciální vitamínové čaje, které mají za úkol posílit imunitu a dostat do těla minerály. A ty můžete koupit v kdejakém obchodě.

Kvalita čaje je zásadní

Kvalita čaje se ale u každého prodejce liší. A když půjdete někam do obyčejného krámu (například DM) a koupíte si tam obyčejný čaj, rozhodně nebude tak kvalitní, jako nějaký speciální (například od nás z e-shopu). Máme výborné čaje a na našem e-shopu najdete snad všechny možné druhy. Tak si určitě nějaký kupte a uvidíte, jak budete spokojení a pití čaje si oblíbíte.

About The Author