Pokouřeníčko


Když se mezi sebou mladí baví a dohodnou se, že půjdou na šíšu, znamená to, že budou kouřit společně vodní dýmku. Buďto každý svou, nebo spíše všichni společně z jedné. Jak je to možné? Vodní dýmka, tedy shisha, také zvaná vodnice je mimo jiné tvořena nádobou, ve které je voda. Z této nádoby vedou hadice a z těchto se potahuje. Tím pádem tabák nahoře na vodnici zapálený dělá kouř a ten prochází vodou. Kuřáci tvrdí, že tím, že je vodou ochlazen se dá lépe vychutnat.

část vodní dýmky

Takové zařízení, jakým je vodní dýmka není zrovna jednoduché. Skládá se totiž z více částí a jedna bez druhé nemůže být. Pokud vám jedna chybí, nebo je vadná, zařízení je prakticky neupotřebitelné. Proto se dá vodnice kupovat i po částech, ale je nutno aby tyto k sobě pasovaly. A pokud se něco pokazí, lze zakoupit zcela nový kus, jen je třeba dbát na rozměry. Například těsnění na vodní dýmku nutno nakoupit tak, aby sedělo. Proto je dobře mít to staré po ruce a přirovnat, nebo raději přesně změřit. Pokud znáte rozměr, nemusíte nikam chodit a můžete si ho objednat, a to ihned zde přes tento článeček.

poškozená vodnice

Funguje to naprosto jednoduše. O něco výše je text jinou barvou a tomu se říká odkaz, nebo také link. Na něj je třeba kliknout a rázem se ocitnete v e shopu, kde si zboží pěkně v klidu a pohodě domova vyberete. Poté již jen určíte, kdo vám je má dopravit a zaplatíte. V nejbližší době vám bude těsnění, plus to, co jste si k němu ještě přiobjednali, doručeno až k vám domů.

Nyní je třeba už jen vyměnit, respektive jen umístit nový díl do vodnice a již lze začít kouřit. Tabáku jistě máte dostatek, nebo jste si jej ještě koupili právě v onom e shopu, a tak lze opět při vodnici nějakou tu hodinku meditovat. On je to totiž tak trochu obřad, ale to vy jistě jako znalec bezesporu víte. Posezení u šíši rozhodně není o pěti minutách na pár šluků. Tak vám přeji klidnou meditaci.

About The Author