Sekačka a vysavač


Myslím si, že v poslední době doma má úplně každý nějaké elektro. Bez elektra se opravdu těžko žije, a to hlavně v kuchyni anebo také v dílně. My v dílně máme s partnerem také toho opravdu hodně, bez čeho se neobejdeme. Protože s partnerem a se zbytkem rodiny máme opravdu velikou zahradu, tak bychom se neobešli bez nějaké kvalitní sekačky. Máme kvalitní sekačku na trávu, už ji máme asi dva roky. Stála nás osmnáct tisíc korun. Je to taková sekačka, která seká sama. Je to něco podobného, jako vysavač. My máme takový malý nízký, kulatý vysavač, který vysává a také umývá podlahu, a to bez naší pomoci.

Máme pěknou moderní sekačku.

My tohle vlastně jenom nastavíme a potom vysavač anebo sekačka tohle všechno udělá. Například jedna moje babička mi zase říká, že my v dnešním jednadvacátém století to máme všechno tak úplně zjednodušené, že prý jsme až líní. Myslíte si, že jsme líní jenom podle toho a kvůli tomu, že máme vysavač anebo sekačku, co všechno dělá samo od sebe? Podle mého názoru absolutně ne. Je to jednoznačně výdobytek moderní doby. Tohle ano, tohle beru a uznávám to, že se nám všechno zjednodušuje, když máme doma kvalitní techniku anebo kvalitní elektro.

Máme doma velikou zahradu.

Jenomže na druhou stranu zase vezmu to, že moje babička zase využívá různé elektronické a technické pomůcky, jako například masážní strojky anebo bublinkovou vanu na nohy. Když jsem jí tohle řekla, tak ona mi říkala, že tohle je něco úplně jiného. Tohle se týká zdraví a že když se něco týká zdraví, tak to nikdy není zbytečné. Samozřejmě ale já zase říkám, že když nemusím umývat podlahu, že se nemusím ohýbat a nemusím používat chemikálie, takže je to také dobré pro naše zdraví. A máte také doma nějaké technické vychytávky? Nějaké chytré doplňky, které se týkají elektra? My máme toho doma už opravdu hodně a vůbec se za to nestydíme. Využíváme to opravdu maximálně. 

About The Author