Krásný interiér


Také hledáte někoho šikovného, kdo by vám pomohl s vaším interiérem? Já si myslím, že když se podíváte například na webové stránky bydesign.cz, tak tam najdete opravdu velkou inspiraci anebo také tipy a rady, jak na váš bytový interiér. Jak byt, tak také dům si samozřejmě někdy zaslouží opravdu krásnou změnu prostředí anebo nějaký refresh. Mně se moc líbí, když můžu mít všude plyšové polštáře a podobně. Jelikož ale už mi docházely také inspirace a nevěděla jsem, jak udělat nový obývací pokoj a také předsíň, tak jsem si zavolala bytového architekta z Prahy. Protože s partnerem už dlouhou dobu bydlíme v Praze.

Design a architektura mě vždy zajímaly.

A v Praze se nám také moc líbí. Také hodláme v Praze založit naši živnost. A tak jsme si řekli, že když budeme kupovat nový byt, že si zavoláme také pražského bytového architekta. Partner chvíli přemýšlel a váhal, protože on řekl, že bytový architekti z Prahy https://bydesign.cz/ nás bude stát opravdu spoustu peněz. Proto jsme s partnerem ještě jednou prolezli webové stránky, které jsem uvedla a také jsme si potom domluvili osobní schůzku. Musím říct, že na osobní schůzku jsem se s bytovým architektem opravdu hodně těšila.

Bytoví architekti jsou šikovní.

Měla jsem také pro něj připravené otázky, na které jsem se chtěla zeptat a na které jsem chtěla také znát hlavně odpověď. Zajímala mě samozřejmě také cena a také to, jestli já si mohu třeba také něco navrhnout. Že bych bytovému architektu řekla, jak bych si představovala kuchyň a chodbu a on by mi s tím potom pomohl. Nejlepší na tom bylo, že tohle právě šlo! Tohle je to nejlepší, že vy vlastně si můžete dát představu, jak byste chtěli mít nějakou místnost ve svém bytě, a nakonec pan bytový architekt z Prahy vám tohle všechno udělá. Krásně vám vše vysvětlí. Ukáže vám náčrtek a také popíše, co vlastně bude u vás v bytě dělat. Myslím si, že tohle je opravdu skvělá volba.

About The Author